Lenuška krasne torty robkáš su velmi chutne :o))
Kniha návštev
Dátum: 20.02.2011
Vložil: Andrea Meszarosova:o))
Titulok: nadhernéé
Dátum: 10.12.2010
Vložil: ANDREA.K
Titulok: POCHVALA
Pani Lenka mate nie len krasne ,ale aj velmi dobre torty.Jedna znama nam priniesla od vas konika k 11 narodeninam pre dceru ale taku peknu adobru tortu s marcipanom sme ešte nemali.dakujeme našej znamej že vas odporučila.
Dátum: 09.09.2010
Vložil: Anna Brnova
Titulok: pozdrav
Leni videla som tie Tvoje torty a sú nádherné a dúfam, že čím skôr si dám aj ja spraviť, zatiaľ ahoj a nech sa Ti také krásne torty daria stále
Dátum: 14.07.2010
Vložil: Agáta Borcovanová
Titulok: Pochvala
Torta ,, Macko" bola nielen krásna, ale aj chuťovo výborná. Odporúčam každému, kto si chce pochutiť, ale zároveň aj prezentovať sa.
Dátum: 23.06.2010
Vložil: Katarina Vendlekova
Titulok: nadhera
Najkrajsie a najchutnejsie torty,ake som kedy videla a jedla.Odporucam!
Dátum: 02.06.2010
Vložil: Anna Pavlíková
Titulok: Vďaka
Lenka torty boli fantastické asi budeme chceť na 13.6. pre moju pani riaditeľku na 1.sv.prijímanie, čo asi stoja ?????
Dátum: 16.05.2010
Vložil: Zuzana V.
Titulok: Podakovanie
Dakujeme za nádhernu tortu auticka pre syna, mal z neho velku radost a tak ako bola krásna aj vsetkým veeelmi chutila... Mozem len doporucit.
Dátum: 14.05.2010
Vložil: JANA KLACMANOVA
Titulok: POCHVALA
Pani Lenka, máte krásne torty.