Kniha návštev

Dátum: 20.02.2011

Vložil: Andrea Meszarosova:o))

Titulok: nadhernéé

Lenuška krasne torty robkáš su velmi chutne :o))

Dátum: 10.12.2010

Vložil: ANDREA.K

Titulok: POCHVALA

Pani Lenka mate nie len krasne ,ale aj velmi dobre torty.Jedna znama nam priniesla od vas konika k 11 narodeninam pre dceru ale taku peknu adobru tortu s marcipanom sme ešte nemali.dakujeme našej znamej že vas odporučila.

Dátum: 09.09.2010

Vložil: Anna Brnova

Titulok: pozdrav

Leni videla som tie Tvoje torty a sú nádherné a dúfam, že čím skôr si dám aj ja spraviť, zatiaľ ahoj a nech sa Ti také krásne torty daria stále

Dátum: 14.07.2010

Vložil: Agáta Borcovanová

Titulok: Pochvala

Torta ,, Macko" bola nielen krásna, ale aj chuťovo výborná. Odporúčam každému, kto si chce pochutiť, ale zároveň aj prezentovať sa.

Dátum: 23.06.2010

Vložil: Katarina Vendlekova

Titulok: nadhera

Najkrajsie a najchutnejsie torty,ake som kedy videla a jedla.Odporucam!

Dátum: 02.06.2010

Vložil: Anna Pavlíková

Titulok: Vďaka

Lenka torty boli fantastické asi budeme chceť na 13.6. pre moju pani riaditeľku na 1.sv.prijímanie, čo asi stoja ?????

Dátum: 16.05.2010

Vložil: Zuzana V.

Titulok: Podakovanie

Dakujeme za nádhernu tortu auticka pre syna, mal z neho velku radost a tak ako bola krásna aj vsetkým veeelmi chutila... Mozem len doporucit.

Dátum: 14.05.2010

Vložil: JANA KLACMANOVA

Titulok: POCHVALA

Pani Lenka, máte krásne torty.

<< 1 | 2 | 3 | 4

counter.exohosting.sk